De gezichten achter HALO

Eric BringmansBestuurslid/Medewerker
E. eric@halovzw.infoT. 089 41 68 92M. 0498 14 53 79
Edwin ClaesVerantw. Secretariaat
E. edwin@halovzw.infoT. 053 67 48 00M. 0476 51 54 07
Dirk DelvaSociale dienst
E. dirk@halovzw.infoT. 016 34 43 58
Bart DuyckVicevoorzitter
E. bart@halovzw.infoM. 0489 57 67 26
Lilianne GoidtsBestuurslid/Medewerker
T. 03 887 70 87M. 0476 89 56 38
Eric GrysonBestuurslid/Medewerker
E. Ericg@halovzw.infoM. 0477 82 76 64
Rina HeylenVerantw. Nieuwsbrief
E. rina@halovzw.infoT. 015 52 07 06
Agnes Van de WijngaertPenningmeester
E. agnes@halovzw.infoT. 03 663 69 81M. 0476 69 58 13
Griet Van EyckVerantwoordelijke Facebook
E. griet@halovzw.infoM. 0494 42 48 68
Patrick VandorpeVoorzitter
E. patrick@halovzw.infoT. 056 66 88 69M. 0473 91 87 75

Regioverantwoordelijken

Doordat het aantal leden van onze zelfhulpgroep een enorme stijging kent en er ook steeds meer mensen op een transplantatie wachten, vonden wij het noodzakelijk om per regio één of meerdere verantwoordelijken aan te stellen. Bij deze verantwoordelijken kunt u steeds terecht met uw vragen, suggesties of opmerkingen of zelfs voor een gewone babbel indien u daar nood aan heeft. Zij worden vanaf nu uw contactpersoon bij Halo. Graag stellen we ze per provincie even aan u voor.

Eric BringmansLimburg
E. eric@halovzw.infoT. 089 41 68 92M. 0498 14 53 79
Edwin ClaesOost-Vlaanderen
E. edwin@halovzw.infoT. 053 67 48 00M. 0476 51 54 07
Bart DuyckWest-Vlaanderen
E. bart@halovzw.infoM. 0489 57 67 26
Agnes Van de WijngaertAntwerpen
E. agnes@halovzw.infoT. 03 663 69 81M. 0476 69 58 13
Griet Van EyckVlaams-Brabant / Brussel
E. griet@halovzw.infoM. 0494 42 48 68
Patrick VandorpeWest-Vlaanderen
E. patrick@halovzw.infoT. 056 66 88 69M. 0473 91 87 75